Olles täheldanud, kui hõlbus ja mugav on huulepulkade kasutamine, leiutas Henkel 1969. aastal maailma esimese liimipulga. Sellest ajast peale liimib maailm teistmoodi – viimaks ometi said tarbijad puhta ja mugava liimimismeetodi. Rohkem kui 30 aasta jooksul pärast esimese „torus liimi“ turuletulekut on Henkel müünud 121 riigis üle ühe miljardi liimipulga. See tõstab Pritti esile tõeliselt üleilmse kaubamärgina.

Pritti liimipulk on saadaval 38 riigis.

Disainliimipulga turuletoomine.

1995. aastal ostis Henkel Saksa firmalt Pelikan rullikuga tooteid valmistava ettevõtte. Selle kui maailma silmapaistvama liimainete tootja juhtimisel laiendas Henkel veelgi oma rullikuga toodete valikut, et pakkuda uusi, kompaktseid ja ergonoomilisi korrektuuri- ja liimimislahendusi.ing.

1999. aastal tõi Henkel oma rullikusortimendi värskeima lisandusena turule „kuivad“ markerid. See ainulaadne marker on ühteaegu kuiv ja kustutatav. Lisaks sisenes Henkel teibiturule, olles leiutanud ühe käega kasutatava teibirulliku.

Kui teised astusid uude aastatuhandesse SUURELT, siis Henkel tähistas 2000. aastat üksikute märkide parandamiseks mõeldud väikseima laiusega korrektuurirulliku turuletoomisega. Nüüd saab väikseimadki vead lihtsalt pliiatsitõmbega kiirelt kinni katta.

Pritt pole mitte ainult üleilmne kaubamärk. 2001. aasta märts tegi Pritti sõna otseses mõttes üleuniversumiliseks kaubamärgiks. 17. märtsil 2001 täpselt kell 9.23 startis Kasahstanist Baikonuri kosmodroomilt rakett Sojuz, mille lastiks olid Rahvusvahelisse Kosmosejaama (ISSi) viidavad Pritti tooted. Pardal katsetas Pritti tooteid isiklikult Vene kosmonaut, ISSi komandör Juri Usatšev. Pärast karmi igapäevast kasutamist kaalutuses ja muudes äärmuslikes kosmosetingimustes anti Prittile ametlikult ainulaadne kinnituspitser „Kosmosekindel kvaliteet“.

2003. aastal tõi Henkel välja mõned põnevad uued tooted: Pritti liimipulk Power ühendab endas universaalliimi tugevuse ja liimipulga mugava kuju. No More Scissors on läbipaistev teip sakiliste servadega, mis võimaldavad seda kergesti käega rebida. KidsArt on meie igakülgne meisterdamissari. Ja lõpetuseks meie uued taastäidetavad rullikud Refill Rollers (liimi- ja korrektuurirullik): need on väiksemad, paremad ja sisaldavad 17% pikemat linti.

Korrektuurirulliku Comfort turuletoomisega võimaldab Pritt tarbijal teha parandusi koguni külgsuunas.

Ja rullikute sortimendi järjekindel edasiarendamine tasub end ära: korrektuurirullik Comfort kordab uuenduskonkursi „Aasta toode“ (FVKK) võitnud Pritti liimirulliku Compact edu. Tänu oma väljapaistvalt heale kujundusele sai Pritti külgsuunas parandav korrektuurirullik „Punase täpi kujundusauhinna 2005“.

 

Pritt toob turule oma vedelate liimide sarja. Need on saadaval 40 g ja 90 g pudelites. Pudeli ainulaadne kuju võimaldab kerget ja täpset käsitsemist igasugustel meisterdamistöödel.   Niisugune ergonoomiline kuju ja liimi lahustivaba koostis teevad selle liimi lastele ideaalselt sobivaks. Väiksemate laste jaoks töötas Pritt välja spetsiaalsed sarjad Pony ja Pirate.

Turule toodi korrektuurirullik ECOmfort, mille kest on valmistatud 89% ulatuses taastuvatest materjalidest. See sai 2010. aasta Hanoveri messil aasta biomaterjali auhinna kategoorias kolmanda koha.

Samal aastal toob Pritt avalikkuse ette oma uue taastäidetavate rullikute sarja Refill Roller, kuhu kuuluvad vahe- ja külgsuunalised korrektuurirullikud, mis on umbes 50% ulatuses valmistatud taaskasutusplastist.

Pritt toob turule uue liimipulga Best Pritt Stick Ever, mis on tänu uuele koostisele sujuvam ja puhtam. Ja mis kõige olulisem: sama tugev kui enne!

See sobib ideaalselt igasuguseks paberist ja kartongist meisterdamiseks.

 

Re-Launch colored Glue Sticks: Pink & Green / Rainbow, available in 90% natural ingredients* formula. (*incl. water).

The Pritt Stick edition for fun decoration. The colored Pritt Stick in girls and boys favorite colors pink in green apply stay colored. So children can decorate their crafts, by adding glitter or everything else they can imagine. Also available in the Rainbow color range, four sticks in different colors to decorate even more colorful. And the best of all, all products are available in Pritt’s unique 90% natural ingredients formula. (*incl. water).

Re-Launch Magic Stick, available in 90% natural ingredients* formula. (*incl. water).

The original Pritt Stick with a magic twist! The Magic Blue Stick applies blue but dries transparent, so children know while crafting where they have put glue already. In 2014, Pritt relaunched the Magic Stick in the unique, patented 90% natural ingredients* formula (*incl. water).