Džunglilennuväli

 • Raskustase
  Raskustase
  keskmine
 • Vanus
  Vanus
  7 kuni 11 aastat
 • Meisterdajad
  Meisterdajad
  lapsed koos vanematega
 • Teema
  Teema
  džungel

Materjalid:

 • Laadi alla ja prindi šabloonid (klõpsa allpool)
 • Tühi maisihelbepakk (või muu õhuke kartong)

Töövahendid:

 • Pritti liimipulk
 • käärid

Taustalugu
 

Kui soovid täita džunglis oma tähtsat ülesannet, siis kasuta meie džunglilennuvälja teemalist meisterdamiskomplekti lastele. Pead alati silma peal hoidma kõigel, mis džunglilennuväljal toimub. Kes küsis maandumisluba? Kes tahab järgmisena õhku tõusta? Tornist saad kõike jälgida ja tagada, et ei juhtuks õnnetusi. Tubli töö, lennudispetšer!

 

 

Sammud:

1. samm

Esmalt lõika mööda pidevaid jooni välja kõik lennuväljateemalise meisterdamiskomplekti osad.

2. samm

Et džunglilennuväli asub India džunglis, tuleb esmalt valmistada džunglitaust. Selleks kleebi kaks taustašablooni ohtra liimiga kokku märgitud alasid pidi.

3. samm

Nüüd voldi taust punktiirjoont mööda kokku, nii et esialgu jäävad väljapoole värvilised küljed. Lõika mööda pildil olevat pidevat joont.

4. samm

Seejärel voldi kaart kokku teistpidi, nii et välja jäävad valged küljed, ja siis voldi kaks lõigetega osa ettepoole. Kui see on liiga keeruline, palu vanemad appi.

5. samm

Seejärel kanna kaardi tagaküljele rohkelt Pritti liimi, jättes väljalõigatud alad liimivabaks, ja kleebi papitüki või maisihelbekarbi külge.

 

 

6. samm

Kui see on kuivanud, voldi voldikkaart täisnurga all tagasi.

7. samm

Nüüd kleebi bambusonnid Pritti liimipulga abil väljaulatuvate paberiribade külge. See loob suurepärase ruumilise efekti.

8. samm

Lennujuhtimistorni jaoks voldi šabloon mööda punktiirjooni. Kanna kõigile märgitud aladele Pritti liimipulga abil ohtralt liimi ja kleebi torn kokku. Nüüd saad paigutada selle oma voldikkaardile.

Ja ongi kõik!

Džunglilennuvälja meisterdamiskomplekt sobib ülihästi kokku meie uurimis- ja päästejaamaga. Siin on palju armsaid loomabeebisid, kes ootavad ravimeid ja toitu – võib-olla saabub vajalik varustus peagi džunglilennujaama?

Soovitused & trikid

Et bambusonnid ja lennujuhtimistorn oleksid stabiilsemad, võid kõigepealt liimida need õhukese papi külge.

Otsi kauplustest Pritti meisterdamiskomplekte.