Avalehe lugu Lisaga


Nimi: Lisa
Kodakondsus: Vene
Ametikoht: meisterdamisspetsialist ühe laste mänguasjade tootja juures
Hobid: toiduvalmistamine, lugemine, isetegemine

Küsimused meisterdamise kohta:

Miks sulle meisterdamine nii väga meeldib?

Minu jaoks on lummav ette kujutada, kuidas paljudest erinevatest materjalidest saab luua midagi täiesti uut. Meisterdamise ajal naudin seda, kui varasemad plaanid muutuvad ja tulemus saab teistsugune. See on alati üllatav ja niisugune, mida ma ei osanud ette kujutada. Mulle meeldib see, et pole reegleid, ainult kujutlusvõime.

Kellega koos sa meisterdad ja mis puhkudel?

Mul on meisterdamiseks mitu lemmikpuhku. Esiteks armastan meisterdada koos lastega, eriti koos oma kahe väikese nõbuga. Meile meeldib võtta kasutusele kõik, mida majas leidub, ning luua lõbusaid lauamänge ja mänguasju. Peale selle naudin tõeliselt sõpradele kingituste meisterdamist.

Kust sa ideid saad?

Internet on mulle lõputu inspiratsiooniallikas. Mulle meeldib vaadata meisterdamisele pühendatud ajaveebe ja pilte ning seejärel mõelda välja oma ideed ja üksikud projektid. Samuti saan ma inspiratsiooni loodusest: metsas leidub nii palju materjale, mida saab kasutada imepäraste ja ainulaadsete projektide loomiseks.

Mis on sinu lemmikmaterjalid ja miks?

Mulle meeldib kasutada kõigi oma meisterdamisprojektide jaoks samu põhimaterjale: paberit, Pritti liimipulka ja vesivärve. Peale selle katsetan alati uusi materjale ja liimin aluse külge palju erinevaid materjale, näiteks lehti, vatti või puitu.

Räägi meile, milliseid asju sulle kõige rohkem meeldib teha ja miks see sulle nii kangesti meeldib.

Seni on minu lemmik-meisterdamisprojekt haldjakostüüm, mille koos nõbuga meisterdasime. Mulle meeldis, kuidas meie ideed segunesid ja lõid tema jaoks väga erilise kostüümi. Kõige toredam oli vaadata, kuidas ta seda selga proovis ning selle